Obchodní podmínky

Pravidla pro zasílání zboží u firmy Obuv Svedrup

 

1. Objednávání
Zboží na dobírku lze objednat na stránce www.nadmerna-podmerna.cz, nebo na telefonní lince centrály firmy Obuvi SVEDRUP 596 138 939. Objednání je v obou případech závazné. Při objednávce do kolonky komentář napište velikost a barvu dané obuvi či doplňků, kterou si přejete objednat. Firma Obuv SVEDRUP nezaručuje, že objednané zboží je v okamžiku objednání dostupné. Každý zákazník bude informován informačním kanálem (email,sms,telefon), který si zvolí v objednávce, o potvrzení objednávky a termínu dodávky objednaného zboží.

 

2. Dodání
Objednané zboží bude zasláno na dobírku prostřednictvím české pošty na jméno a adresu objednatele v rámci České Republiky. Objednávka bude vyřízena bez zbytečného odkladu, nejpozději však do 7 dnů. Zásilka bude obsahovat objednané zboží a nákupní doklad včetně záručního listu.

 

3. Cena a platební podmínky
Cena poštovného a balného u České pošty v rámci České Republiky je ZDARMA při nákupu nad 1000Kč. Ceník je platný od 1. 2. 2012 na území celé České republiky. Změna ceníku vyhrazena.

 

4. Možnost vrácení zboží
Pokud Vám objednané zboží z jakéhokoliv důvodu nevyhovuje, můžete jej během 30-ti dnů po obdržení nenošené vrátit na adresu centrály firmy Obuvi SVEDRUP Sokolská třída 4, 702 00 Ostrava, nebo jej poslat zpět na adresu, která je uvedena na účtence ke zboží. Zboží zašlete spolu s dokladem o koupi zpět na naši adresu. Vrácení zboží je možné pouze v původním stavu a bez známek užívání. Peníze Vám obratem vrátíme, proto pro urychlení vrácení kupní částky prosíme zašlete s obuví číslo Vašeho bankovního účtu, nebo adresu se jménem na které bude částka v hotovosti zaslána zpět. Neposílejte zboží na dobírku, doporučujeme Vám zboží před odesláním zpět pojistit.

 

5. Reklamace a záruka
Případné reklamace budou vyřízeny v souladu s reklamačním řádem internetového obchodu www.nadmerna-podmerna.cz a právním řádem platným v ČR. Zboží lze reklamovat dle podmínek reklamačního řádu na adrese svedrup-obuv@email.cz. Výměna nebo vrácení zboží je možné pouze v původním a neporušeném stavu. (Více informací v odkazu "Reklamace").

 

6. Ochrana osobních dat
Naše společnost dává serióznímu vyřizování objednávek a reklamací nejvyšší prioritu. Stejně je kladen důraz na ochranu osobních dat ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb.Veškerá data získaná od zákazníků slouží výhradně pro vnitřní potřeby firmy. Žádná data nejsou poskytována třetím osobám. Jedinou výjimku tvoří externí dopravce, kterému je předáváno nezbytně nutné minimum údajů o zákazníkovi sloužící pro bezproblémové doručení zboží.
Děkujeme Vám za důvěru.

Věříme, že jsme Vás přesvědčili o serióznosti a korektnosti internetového nákupu u firmy Obuv SVEDRUP obchod s obuví.

V případě jakýchkoli dotazů, připomínek nebo námětů nás prosím kontaktujte, všechny Vaše podněty jsou pro nás zdrojem inspirace pro další zkvalitňování služeb pro Vás.

Přejeme Vám pohodlnou chůzi v obuvi zakoupené u firmy Obuv SVEDRUP


DomůDomů